RU    RO    EN

Jobinfo.md - Работа в Молдове. Lucru in Moldova. Job in Moldova. Поиск работы, вакансий и резюме в Молдове

ВСЕ ВАКАНСИИ ВСЕ РЕЗЮМЕ
О ПРОЕКТЕ  |  РЕКЛАМА  |  ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
РАБОТА В РЕГИОНАХ
РАБОТА ЗА РУБЕЖОМ
ОБРАЗОВАНИЕ И КУРСЫ
ТРЕНИНГИ
ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ

            Поиск по сайту

Снежана

Гончар Ирина Юрьевна (18)

gutan eugen tudor (34)

Залевский Анатолий Викторович

Шенкарюк Ксения

Разместить вакансию Разместить резюме

Начало /  EFES
EFES
IM “EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY” S.A.

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Specialist marketing (ghid)

Responsabilități:
- Turul berii.  Administrarea, organizarea și monitorizarea excursiilor pentru oaspeții companiei;
- Suport campanii promoționale (asistență pentru consumatori în perioada campaniilor de promovare a produselor).

Cerinţe faţă de candidaţi:
Studii superioare cu profil tehnic, economic, marketing, comunicare;
Cunoașterea limbilor română/rusă/engleză la nivel avansat de comunicare;
Cunoașterea aprofundată a aplicațiilor MS Office;
Abilități excelente de lucru în echipă și de prezentare în română/rusă/engleză.

Beneficiile pe care le oferim:
Traninguri și școlarizări care te vor ajuta să crești în carieră;
Oferim pachet mobil, asigurare medicală și prânz gratuit;
Dispunem de sală de sport pentru a te menține mereu în formă;
Program de muncă flexibil de luni până vineri;
Salariu fix + alte avantaje financiare.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menționarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com

Tel: 022 885 219
Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Merchandiser regiune/or. Bălți

• Cunoaşterea limbilor română şi rusă
• Permis de conducere cat. B
• Comunicabilitate
• Experienţa în domeniul Vânzări constituie un avantaj

Locul de trai - or. Bălți sau regiuni apropiate

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

Tel: 022 403 219

Contabil salarizare

Responsabilităţi:
Organizarea, evidenţa contabilă în domeniul salarizării;
Efectuarea calculelor salariale și eliberarea salariului;
Calculul impozitelor aferente salarizării;
Efectuarea operaţiunilor bancare;
Întocmirea adeverinţelor la cererea salariaţilor;
Completarea raportărilor lunare, trimestriale şi anuale;
 Îndeplinirea altor obligațiuni conform fișei postului.

Cerinţe faţă de candidat:
Studii superioare economice/contabilitate;
Experienţă de lucru în calitate de contabil nu mai puţin de 2 ani;
Cunoaşterea Standartelor Internaţionale de Raportare Financiară;
Cunoaşterea legislaţiei muncii şi legislaţiei fiscale în vigoare;
Capacitate de analiză şi control;
Lucru în echipă;
Cunoaşterea limbilor română și rusă  (engleza constiutie un avantaj);
Operare PC (Windows, MS Office, Programe de contabilitate).

Fax: 022 403 219

announce the vacancy of

Brand Marketing Supervisor

RESPONSIBILITIES:

• Manage agencies to deliver outstanding activities in both ATL, BTL and PR areas
• Identify tactics to implement yearly Brand Action Plan
• Develop and manage PR activities
• Assist Consumer promotion activities
• Assist New Product Development
• Plan and monitor the marketing budget

REQUIRED KNOWLEDGE AND SKILLS:

• Education: Economical studies, preferably with a degree in marketing.
• Language skills: Fluent Russian, Romanian and English.
• Computer skills: MS Office.
• Other skills/requirements: B driver’s license

COMPETENCE:

• Marketing and Brand Management Skills
• Strong analytical and organizational skills
• Written and verbal communication skills
• Ability to create and execute a brand plan
• Management of marketing budgets
• Consumer oriented thinking
• Enthusiastic and reliable
• Flexible, strong team player

BENEFITS:

• Training opportunities
• Meal
• Additional medical insurance

EFES Moldova is a great opportunity to start or continue a career, in a stimulating environment benefiting from the experience of worldwide Group.

Please send your CV with a cover letter on e-mail:

hr@md.anadoluefes.com

Only selected candidates will be contacted.

Tehnician A şi AMC

• Asigurarea lucrului sistemelor de automatizare a proceselor tehnologice în cadrul serviciului operativ.
• Deservirea echipamentului de măsurare cu grad sporit de complexitate, reparaţia şi pregătirea lor.
• Deservirea AMC si A la echipamentele cu gaze/Centrala termică/
• Reparaţia, deservirea, pregătirea de Verificarea Metrologică a Aparatelor de Măsurare şi Control

• Studii tehnice profesionale
• Experienţă în muncă
• Cunoaşterea specificului reparaţiei aparatelor electronice.
• Cunoaştrea bazelor Automatizărilor Industriale, experienţă în domeniul deservirii Sistemelor Automate a proceselor tehnologice se va considera un avantaj
• Capacitatea de a lucra în echipă.
• Responsabilitate şi orientare spre rezultat.
• Abilităţi şi dorinţă de a învăţa lucruri noi.

05-06-2017