RU    RO    EN

Jobinfo.md - Работа в Молдове. Lucru in Moldova. Job in Moldova. Поиск работы, вакансий и резюме в Молдове

ВСЕ ВАКАНСИИ ВСЕ РЕЗЮМЕ
О ПРОЕКТЕ  |  РЕКЛАМА  |  ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
РАБОТА В РЕГИОНАХ
РАБОТА ЗА РУБЕЖОМ
ОБРАЗОВАНИЕ И КУРСЫ
ТРЕНИНГИ
ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ

            Поиск по сайту

Ciobanaș Adriana (19)

Кульчак Олег Михайлович (29)

Cristian cristina (27)

Гуцан Евгении (33)

Maxim Korolevski

Разместить вакансию Разместить резюме

Начало /  EFES
EFES
IM “EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY” S.A.

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Agent comerţ or.Orhei

Cerinţe faţă de candidaţi:
Studii superioare;
Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
Locul de trai - or. Orhei sau regiuni apropiate;
Permis de conducere cat. B;
Comunicabilitate;
Experienţă în domeniul Vânzări.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 403 219
Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Specialist sisteme vânzări

Responsabilităţi:

  • Furnizarea datelor cantitative şi calitative. Completarea/elaborarea rapoartelor.

  • Administrarea şi menţinerea sistemelor de vânzări.

  • Evidenţa şi controlul proceselor de vânzări.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare economice/tehnice.

  • Experienţă de muncă în vânzări/marketing/contabilitate: 1 – 2 ani.

  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă. Limba engleză constituie un avantaj.

  • Competenţe înalte de lucru cu MS Office.

  • Cunoştinţe în SAP, 1C sau Oracle sunt binevenite.

  • Abilităţi excelente de organizare şi îndeplinire a mai multor însărcinări în acelaşi timp.

  • Posedarea abilităţilor de lucru în echipă.

Tel: 022 885 219

Contabil salarizare

Organizarea, evidenţa contabilă în domeniul salarizării;
Efectuarea calculelor salariale și eliberarea salariului;
Calculul impozitelor aferente salarizării;
Efectuarea operaţiunilor bancare;
Întocmirea adeverinţelor la cererea salariaţilor;
Completarea raportărilor lunare, trimestriale şi anuale;
 Îndeplinirea altor obligațiuni conform fișei postului.

Studii superioare economice/contabilitate;
Experienţă de lucru în calitate de contabil nu mai puţin de 2 ani;
Cunoaşterea Standartelor Internaţionale de Raportare Financiară;
Cunoaşterea legislaţiei muncii şi legislaţiei fiscale în vigoare;
Capacitate de analiză şi control;
Lucru în echipă;
Cunoaşterea limbilor română, rusă, engleză - obligatorie;
Operare PC (Windows, MS Office, Programe de contabilitate).

announce the vacancy of

Planning Specialist

Responsibilities:

Elaborate & coordinate filling & production plans;
Keep record and update related reports (on daily, weekly & monthly basis);
Prepare ad hoc reports based on the requirements;
Ensure the optimum stocks of finished goods;
MRP;
Coordinate deliveries of materials with related departments;
Check material availability for future periods requirements;
Coordinate with foreign customers the requirement of finished goods; update export planning files;
Planning of imported finished goods and coordination of plans with foreign partners;
Responsible for the quality and food safety in accordance with job obligations.

Job requirements:
University degree in economics preferable;
Experience in similar position is an advantage;
Good analytical skills;
Fluent Romanian, English, Russian;
Advanced PC user of MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

We offer:
Official employment & salary;
Friendly work environment;
Trainings and professional development;
Good working conditions in a modern office with professional team;
Social benefits (meal, private insurance, gym).

Please send your CV on e-mail:
Only selected candidates will be contacted.
Tel.: 022 885 219

05-06-2017