RU    RO    EN

Jobinfo.md - Lucru in moldova. Chişinău, Bălţi, Tiraspol, Cahul. Posturi vacante, joburi, cv-uri, lucru şi educaţie peste hotare, informaţii despre traininguri şi seminare

TOATE JOB-urile TOATE CV-urile
DESPRE PROIECT  |  PUBLICITATE  |  FEEDBACK
LUCRU ÎN REGIUNI
LUCRU PESTE HOTARE
EDUCAŢIE ŞI CURSURI
TRAININGURI
ARTICOLE UTILE

            Căută pe site

IORDAN Octavian (20)

Баланюк Виталий

Plasează un post vacant  Plasează un CV

[ Căută JOB-uri ] . [ Căută CV-uri ] .
Funcţia:
Regiunea:
Domeniul de activitate:

Agronom (România)

HR-Consulting (www.search4staff.com)

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Obligatiunile de baza:
Oportunitate excelentă in industria vinificației, in grupul de companii!

Obligațiunile de bază a postului:
● Elaborează planuri lunare, trimestriale și anuale de lucrări agricole necesare pe sectoarele cu vie din responsabilitate.
● Organizeaza si controleaza efectuarea la timp, corectă și calitativă a tuturor lucrărilor agricole planificate (manual și mecanizate).
● Organizează si controlează utilizarea rațională a tuturor resurselor financiare și materiale alocate pentru intretinerea, prelucrarea și cultivarea viței de vie.
● Stabileste planuri de lucru, controleaza si motiveaza echipa din subordine.
● Propune metode innovative de lucrari agricole.
● Raporteaza pe rezultatele activitatii sale.

Noi oferim:
● Motivare competitivă
● Posibilități de instruire și dezvoltare profesională
● Mediu de lucru dinamic
● Acoperire cheltuieli de relocare

Cerințe:
● Experiență in poziție similară min 2 ani
● Fluență în limba română obligatoriu
● Responsabilitate și autoorganizare
● Studii superioare in domeniul agricol
● Pentru cetațeni din RM, pașaport românesc și disponibilitate de relocare in România

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: RR70@search4staff.com ; In CV indicati postul vacant: “AGR”

sau sa apeleze tel.: 022 202986 ; mob.: 068503560
Regiunea: Comrat
adresa de Email: RR70@search4staff.com ; In CV indicati postul vacant: “AGR”

15-01-2018
RESPONSABIL VINZARI (materiale de constructie)

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania: Compania internationala, producator si distribuitor al materialelor de constructii.

Educatie:
• Studii superioare in domeniul de marketing / economie /comerț

Abilitati:
• Experienta in vanzari directe de minim 3 ani a materialelor de constructie;
• Vorbire fluenta in limbile: Romana, Rusa , Engleza ;
• Abilitati excelente de comunicare, perseverenta si persuasiune;
• Abilitati de negociere;
• Cunoasterea corespondentei si etichetei de afaceri;
• Cunoasterea tehnicilor de vanzari asertive;
• Aspect prezentabil.

Responsabilitati
• Analiza si prospectarea potentialilor clienti;
• Crearea si dezvoltarea bazei de date;
• Efectuarea de cold-calling si respectiv vanzari asertive;
• Crearea de prezentari si oferte comerciale;
• Prezentarea serviciilor companiei catre client;
• Mentinerea relatiei de prietenie cu clientii;
• Negocierea si incheierea contractelor;
•Analiza si statistica vanzarilor.

Alte cerinte:
• Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasari de serviciu.

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv si motivant.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmita CV la adresa de Email: RR70@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “RVR”
adresa de Email: RR70@search4staff.com ; In CV indicati postul vacant: “RVR”

tel.: 022 202986; mob.: 068503560
03-01-2018
ПОМОЩНИК ПОВАРА

sal. минимум 1 год.
Future Job Salutions

Future Job Salutions компания по подбору квалифицированного персонала в Р. Болгария.

Информация о работодателе:
Ведущая сеть ресторанов европейской кухни в городе Пловдив, Р. Болгария
Должность: ПОМОЩНИК ПОВАРА

Если ты:
• Ищешь работу и команду своей мечты?!
• Хочешь стабильно зарабатывать?!
• Готов обучаться и развиваться в ресторанном бизнесе?!
• Вежлив и приветлив!

Задачи и обязанности официанта:
• Принимать заказы у гостей ресторана;
• Следите за уютом гостя;
• Обслуживаете гостя;

Требования к официантам:
• Минимум средне образование;
• Опыт работы на подобной позиции;
• Приветливая, коммуникативная и позитивная личность;
• Ответственность, инициативность, желание карьерного развития;

Условия и компенсации /работодатель обязуется предоставить/:
• Оформление в соответствии с ТК Р. Болгария.
• Место работы: Р. Болгария, гр. Пловдив.
• Компенсация съема жилья и переезда для сотрудника – за счет работодателя.
• Расширенный социальный пакет;
• Спец одежда;
• Годовой отпуск /20 оплачиваемых рабочих дней в рамках года + неоплачиваемый отпуск, не считая официальные праздники/;
• Фиксированное трудовое вознаграждение 420 Евро - Бруто в месяц + овер тайм;
• Трудовое вознаграждение по желанию служителя может оплачиваться каждую пятницу, 2 раза в месяц и в конце месяца.
• Работа в 3 смены по 8 часов, график смен можно подстроить по вашему усмотрению.
• Безплатная еда за смену;
• При наличие гражданства Р. Румынии, Р. Болгария или других стран ЕС утвержденные кандидаты смогут поступить на работу в рамках 1-2 дней. В случае отсутствия гражданства ЕС, по желанию кандидата будет проведена процедура оформления документов для осуществления работы на территории ЕС – документы полностью оплачиваются работодателем.
Консультант FJS свяжется с одобренными по автобиографиям кандидатами.
Email: office.fjs.hr@gmail.com
Veb: www.fjs-bg.com
GSM/Viber: +359 896 33 57 04
Консультант: Иван
Предоставленная Вами личная информация, защищена ЗЗЛД – Р.Болгарии. Работа Future Job Sоlutions, в качестве посредника по подбору персонала, закреплена в правовые рамки Р. Болгария, выражающиеся Сертификатом выданным Национальным Бюром Занятости под № 2387/2017г.

14-11-2017

[1]