RU    RO    EN

Jobinfo.md - Lucru in moldova. Chişinău, Bălţi, Tiraspol, Cahul. Posturi vacante, joburi, cv-uri, lucru şi educaţie peste hotare, informaţii despre traininguri şi seminare

TOATE JOB-urile TOATE CV-urile
DESPRE PROIECT  |  PUBLICITATE  |  FEEDBACK
LUCRU ÎN REGIUNI
LUCRU PESTE HOTARE
EDUCAŢIE ŞI CURSURI
TRAININGURI
ARTICOLE UTILE

            Căută pe site

Тулюлюк Сергей Викторович (35)

Русу Валерий Валериевич (33)

Марчук Александр Валерьевич (17)

Lesan Victor (32)

Panuş Alex

Plasează un post vacant  Plasează un CV

[ Căută JOB-uri ] . [ Căută CV-uri ] .
Funcţia:
Regiunea:
Domeniul de activitate:

AGRONOM CONSULTANT – specialist in nutritie vegetala

HR-Consulting (search4staff.com)

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
- Companie multinationala care isi desfasoara activitatea in tarile europene

Obiectivul postului: Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei, catre fermierii din zona arondata de pe teritoriul Republicii Moldova

Responsabilitati principale:
- oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei
- urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora
- analize pietii, concurentilor
- propunerea solutiilor tehnice adecvate, conditiilor meteorologice si pedologice din zona arondata

Cerinte:
- studii superioare agronomice - Agricultura/ Horticultura
- cunostinte de tehnologie a culturilor (grau, porumb, rapita, floarea soarelui)
- cunostinte privind produse de fertilizare, producatori, distribuitori, practicile de fertilizare din zona (constituie un avantaj)
- experienta in vanzari (constituie un avantaj)
- cunoasterea agricultorilor din zona (constituie un avantaj)
- permis de conducere categoria B

Beneficii:
- salariu motivant
- acoperirea cheltuielilor de comunicare
- programe de instruire si dezvoltare (traininguri pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice si abilitatilor comerciale)
- masina si telefon de serviciu

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: rr70@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicati postul vacant: “AGCR”
Regiunea: Comrat
adresa de Email: RR70@search4staff.com ; In CV indicati postul vacant: “AGCR”

tel.: 022 202986; mob.: 068503560
12-02-2019
Bucătar Șef

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Bucătar Șef

Bucătarul Șef va asigura managementul tuturor proceselor și a resurselor din bucătăria reastaurantului precum și prepararea conform celor mai înalte standarde de calitate a specialităților culinare în vederea delectării vizitatorilor restaurantului.

Responsabilități:
• Responsabil de operațiunile zilnice ale bucătăriei;
• Elaborează meniuri noi și fisele tehnologice ale noilor preparate;
• Monitorizează pregătirea bucatelor cu asigurarea respectării procesului tehnologic;
• Gestionarea, evaluarea și instruirea echipei din subordine;
• Gestionarea aprovizionarea restaurantului cu toate produsele necesare;
• Gestionarea eficientă a costurilor ce țin de întreținerea bucătăriei și prepararea bucatelor;
• Urmărirrea și respectarea normelor igienico-sanitare și normele de protecție a muncii;
• Estimarea timpului de preparare a fiecărui element din meniu;
• Menținerea în ordine a bucătăriei;
• Conoaștereai respectarea normelor de alimentație publică impuse de legislația în vigoare;
• Locul de munca este amplasat la 100 km de Chișinău;

Cerințe:
• Studii superioare în domeniul tehnologiei alimentației publice;
• Experiență de muncă pe un post similar minim 3 ani;
• Experiență în pregătirea meniurilor;
• Capacitate de gestionare a unei echipe;
• Abilități de leadership și management.

Competențe personale:
• Orientare către client;
• Atenție la detalii;
• Rezistență la stres;
• Spirit de echipă;
• Responsabil și organizat

Beneficii:
• Transport și cazare asigurate de companie;
• Salariu motivant

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o poză recentă la adresa de email: ba70@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: BSB

Telefon de contact: 022 876 557
adresa de email: ba70@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: BSB

08-02-2019

[1]