RU    RO    EN

Jobinfo.md - Работа в Молдове. Lucru in Moldova. Job in Moldova. Поиск работы, вакансий и резюме в Молдове

ВСЕ ВАКАНСИИ ВСЕ РЕЗЮМЕ
О ПРОЕКТЕ  |  РЕКЛАМА  |  ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
РАБОТА В РЕГИОНАХ
РАБОТА ЗА РУБЕЖОМ
ОБРАЗОВАНИЕ И КУРСЫ
ТРЕНИНГИ
ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ

            Поиск по сайту

гуцан евгений (34)

Дроздова Олеся Георгиевна (32)

Залевский Анатолий Викторович

Разместить вакансию Разместить резюме

[ Поиск вакансий ] . [ Поиск резюме ] .
Должность:
Регион:
Сфера деятельности:

Administrator Complex Turistic

HR-Consulting (www.search4staff.com)

HR-Consulting este o agenție de recrutare cu mai mult de 20 de ani experiență în afaceri.

La moment, suntem în căutarea unui candidat pentru poziția:

Responsabilități:
• Gestionarea activității complexului turistic;
• Instruirea, organizarea, motivarea și controlul activității întregului personal din complexul turistic;
• Organizarea și supravegherea activității personalului din restaurant;
• Monitorizarea cheltuielilor şi respectarea bugetului alocat;
• Monitorizarea și optimizarea continuă a tuturor proceselor din complex
• Instruirea și evaluarea periodică a chelnerilor cu referire la cunoașterea meniului, sortimentului de vinuri, regulilor de servire și comunicare cu oaspeții;
• Coordonarea organizării evenimentelor speciale şi festive;

Beneficii:
• Posibilități de instruire și dezvoltare profesională;
• Mediu dinamic de lucru;
• Motivare competitivă;
• Se lucrează în schimburi (o săptămână de muncă, una liberă)
• Locul de munca este amplasat la 100 km de Chișinău;
• Compania asigură transport în ambele direcții, cazare și alimentare.

Cerințe:
• Experiența în industria hotelieră min 1 an;
• Experiență și abilități în organizarea eficientă a unei echipe;
• Fluență în limbile engleză, română și rusă (scris si verbal):
• Atitudine pozitivă și orientare spre client;
• Responsabilitate, dedicație si pasiune;
• Studii superioare sau speciale în turism/industria hotelieră.

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o poză recentă la adresa de email: ba70@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: ADCT

Telefon de contact: 022 876 557
Регион: Чимишлия
adresa de email: ba70@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: ADCT

29-11-2018

[1]