RU    RO    EN

Jobinfo.md - Lucru in moldova. Chişinău, Bălţi, Tiraspol, Cahul. Posturi vacante, joburi, cv-uri, lucru şi educaţie peste hotare, informaţii despre traininguri şi seminare

TOATE JOB-urile TOATE CV-urile
DESPRE PROIECT  |  PUBLICITATE  |  FEEDBACK
LUCRU ÎN REGIUNI
LUCRU PESTE HOTARE
EDUCAŢIE ŞI CURSURI
TRAININGURI
ARTICOLE UTILE

            Căută pe site

IORDAN Octavian (20)

Баланюк Виталий

Кульчак Олег Михайлович (30)

Plasează un post vacant  Plasează un CV

La început /  Anteco
Anteco

ANTECO- platforma specializata in promovarea inovatiilor in constructii pe piata R Moldova cu tentinda spre extindere.

Punem accent  pe serviciile de  proiectare si montarea a sistemelor pentru fatade ventilate, ferestre si usi din aluminiu si lemn, vitralii din sticla.

Angajam:

Inginer proiectant constructii in departamentul de vinzari.

Cerinte:
-Studii medii/superioare, prioritate in domeniul ingineriei constructiilor civile;
-Cunostinte AutoCAD, REVIT Autodesk, Inventor, SolidWorks, MicrosoftOffice.
-Bune cunostinte a legislatiei in domeniul constructiilor;
-Experienta in proiectarea sistemelor pentru fatade si a peretilor cortina(avantaj)
-Experienta in domeniu constructiilor;
- Disponibilitatea de a lucra periodic in strainatate.

Responsabilitati:
-Suport tehnic si consultativ pentru clientii intreprinderii, beneficiarii obiectelor de constructii, birourile de arhitectura;
-Verifica planurile de executie si studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrari;
-Propune solutii  si tehnologii  constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;
-Intocmeste documentatie cu caracter tehnic;

Noi Va oferim:
motivare materiala, salariu; motivare nemateriala;
angajare conform CM al RM;
      -     dezvoltare profesionala;
      -     grafic liber de lucru.

Daca tindeti spre afirmare, aveti curajul sa Va provocati pe sine insusi, atunci sunteti omul nostru.

Asteptam CV la adresa de e-mail: support@anteco.md

Telefon de contact:
+373 68 122 300

ANTECO-  платформа специализированная в продвижении инновационных технологиях в строительстве в Р Молдова

Мы ставим акцент на услуги по проектированию и монтажу систем навески вентилируемых фасадов, алюмо-деревянных окон и дверей, конструкции стеклянных витражей

Приглашаем на работу:

Инженера проектанта- конструктора в отдел продаж

Требования:
-Высшее/среднее техническое образование, желательно строительное;
-Знания AutoCad, REVIT Autodesk, Inventor, SolidWorks, MicrosoftOffice;
-Знание нормативной документации в области проектирования и строительства;
-Аналогичный опыт работы(преимущество);
-   Опыт проектирования светопрозрачных конструкций (системы алюминиевых профилей – предпочтительно);
- Доступность для периодической работы за рубежом.

Обязанности:
-Техническая поддержка (консультирование) клиентов, заказчиков, архитекторов в рамках системным решений конструкций систем для навески вентилируемых фасадов, оконно дверных конструкций, светопрозрачных конструкций;
-Участие в подготовке технической документации перед началом строительства и в процессе строительства;
-Калькуляция алюминиевых систем для устройства вентилируемых фасадов;
-Предлагает конструктивные решения по использованию систем каркасов для вентилируемых фасадов;
-Составляет техническую документацию согласно особенности объекта.

Мы Вам предлагаем:
- денежную мотивацию;
- нематериальные мотивации;
- официальное трудоустройство в соответствие с ТК РМ;
- профессиональный рост;
- гибкий график работы;

Вы умеете спровоцировать себя на новое, тогда Вы наш человек.

Ждем Ваше резюме по электронному адресу
support@anteco.md

Телефон:

14-02-2017