RU    RO    EN

Jobinfo.md - Lucru in moldova. Chişinău, Bălţi, Tiraspol, Cahul. Posturi vacante, joburi, cv-uri, lucru şi educaţie peste hotare, informaţii despre traininguri şi seminare

TOATE JOB-urile TOATE CV-urile
DESPRE PROIECT  |  PUBLICITATE  |  FEEDBACK
LUCRU ÎN REGIUNI
LUCRU PESTE HOTARE
EDUCAŢIE ŞI CURSURI
TRAININGURI
ARTICOLE UTILE

            Căută pe site

Гуцан Евгении (33)

Завалишина Ольга

ZILIBORS DOINA PAVEL (22)

Plasează un post vacant  Plasează un CV

La început /  Exfactor
Exfactor
Exfactor

Compania Exfactor anunţă postul vacant de:

Office Manager

Responsabilitati:
- recepționarea apelurilor telefonice
- recepționarea, prelucrarea și evidența corespondenței de intrare și de ieșire
- participarea la elaborarea actelor interne ale companiei;
- intocmirea de rapoarte specifice, tabele, prezentări, oferte la solicitarea șefului direct și a managerilor

Cerinte:
- studii superioare
- experiența într - un post similar de cel puțin 1 an
- cunoaşterea la nivel avansat a limbilor: română, rusă şi engleză (mediu)
- cunoștințe și abilități avansate de operare PC și de utilizare a tehnicii de birou
- abilități de comunicare și atitudine diplomatica
- responsabilitate maxima, acuratete si corectitudine
- flexibilitate si receptivitate la informatii
- gindire analitica

Noi oferim:
- conditii de munca in oficiu modern
- activitate intr - un colectiv tinar si profesionist
- pachet social și un sistem de salarizare motivant

Expediati CV-ul cu poza la adresa de e-mail: olga@exfactor.md