RU    RO    EN

Jobinfo.md - Lucru in moldova. Chişinău, Bălţi, Tiraspol, Cahul. Posturi vacante, joburi, cv-uri, lucru şi educaţie peste hotare, informaţii despre traininguri şi seminare

TOATE JOB-urile TOATE CV-urile
DESPRE PROIECT  |  PUBLICITATE  |  FEEDBACK
LUCRU ÎN REGIUNI
LUCRU PESTE HOTARE
EDUCAŢIE ŞI CURSURI
TRAININGURI
ARTICOLE UTILE

            Căută pe site

Федоров Юлия  (17)

Lilia Bordei (27)

Демишев Максим Александрович (28)

sciuca Nadea (27)

Plasează un post vacant  Plasează un CV

La început /  Toate job-urile /  Educaţie, științe, dădacă, personal de acasă

[ Căută JOB-uri ] . [ Căută CV-uri ] .
Funcţia:
Regiunea:
Domeniul de activitate:

Горничная

sal. 1450 евро
LES JARDINS DETRETAT

Требуется горничная с приготовлением еды.
Место работы:

Avenue Damilaville, 76790 Etretat, France
Вилла 260 квадратных метров, расположена на территории открытого для посетителей парка, на севере Франции.
Владельцы семья из двух человек, в доме постоянно не живут, бывают гости.

Обязанности:
Поддержание дома в порядке - постоянно.
Контроль технического и внешнего состояния дома.
Закупка еды, контроль ее хранения
Приготовление еды (завтраки, обеды и ужины) - в период когда владельцы приезжают.
Стирка / глажка, гардероб и пр - постоянно.

Требования:
Женщина, строго до 45 лет
Аккуратная, чистоплотная, трудоспособная, умеющая и любящая готовить вкусную домашнюю еду.
Умение водить машину, права категории В.
Ответственная, позитивная, приятной внешности, без вредных привычек и ограничений по здоровью, внимательная к мелочам, бережное отношение к вещам - обязательно
Разрешение на работу в ЕС.

Условия:
Контракт
График работы 6/1
Проживание в доме.
Испытательный срок 2 месяца
Заработная плата на испытательный срок 1350 евро на руки
После испытательного – 1450 евро на руки
Резюме отправлять на адрес электронной почты: nadezhda.ilnature@gmail.com
+7 917 552 70 12 (вайбер, ватсап)
Regiunea: Chişinău
20-05-2019
Educator Gradinita Privata

Tech4Kids

DESCRIEREA JOBULUI:
-coordonarea unei grupe de prescolari 2-3 ani;
-implementarea unui curriculum propriu inovativ bazat pe tendințele globale;
-evaluarea învățării prin feedback constant;
-program full-time 8:30 - 17:30/ 9:00 – 18:00.
BENEFICII:
-salariu motivant;
-asigurarea mesei de prânz;
-training și mentorat pe parcursul anului școalar;
-grupe până la maxim 15 copii cu doi educatori;
-mediu de lucru entuziast.
SE CERE:
-experiență de lucru cu copii preșcolari;
-studiile de psiho-pedagogie în curs sau finalizate constituie avantaj.
Dacă vrei să te perfecționezi într-un sistem alternativ de învățământ în care trainingul și mentoratul sunt asigurate, te invităm să aplici cu un CV la e-mail: tekomoldova@gmail.com sau sa ne contactezi la nr. 068073616
15-05-2019

[1]