RU    RO    EN

Jobinfo.md - Lucru in moldova. Chişinău, Bălţi, Tiraspol, Cahul. Posturi vacante, joburi, cv-uri, lucru şi educaţie peste hotare, informaţii despre traininguri şi seminare

TOATE JOB-urile TOATE CV-urile
DESPRE PROIECT  |  PUBLICITATE  |  FEEDBACK
LUCRU ÎN REGIUNI
LUCRU PESTE HOTARE
EDUCAŢIE ŞI CURSURI
TRAININGURI
ARTICOLE UTILE

            Căută pe site

Баранецкая Наталья

Șanțovoi Vitalie (63)

Белоус Евгений (35)

Сергей Островский (35)

Plasează un post vacant  Plasează un CV

La început /  Toate job-urile /  Economie, finanţe

[ Căută JOB-uri ] . [ Căută CV-uri ] .
Funcţia:
Regiunea:
Domeniul de activitate:

Analist financiar (12 000 MDL)

SBC-HR

Echipa SBC-HR lansează postul  vacant de Analist financiar.  Potențialul profesional care îl dețineți va ajuta clientul să construiască un sistem de management financiar competent pentru companie. Clientul nostru - rețea națională de laboratoare medicale

Noi oferim:
- Angajare oficială

- Salariu: din 12 000 MDL (net)

- Grafic de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 pînă la 18:00
- Pachet social inclus
- Instruire profesională (traininguri, couching)

- Dezvoltare continuă alături de o echipă profesionistă

- Posibilitate de creștere profesională (departamentul financiar și analiză este la etapa de formare)

Responsabilități principale:
- Realizează analiza rezultatelor economice a companiei atât la nivel general cât și pe centre de profit

- Formulează propuneri pentru creșterea ponderii produselor cu eficiență economică sporită

- Elaborează și consolidează bugetul companiei

- Pregătește rapoarte financiare care rezumă poziția financiară a companiei

- Realizează analiza financiară cu privire la potențialul financiar al companiei

Cerinţele companiei:

- Studii economice

- Experienţă de lucru în domeniul similar nu mai puțin de 3 ani

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

Regiunea: Chişinău

17-08-2018
Экономист в отдел логистики

Viknograd

Требования к кандидату:
- отличное знание компьютера и MS Office (Excel, Outlook и др.)
- наличие образования (реальный профиль)
- знание русского обязательно, знание английского, румынского и других - дополнительное преимущество.
- стрессоустойчивость и исполнительность

Просьба высылать резюме на русском языке с фотографией на e-mail: info@viknograd.md

17-08-2018
Финансовый контролер (от 1000$)

SBC-HR

Команда SBC-HR готова Вам предложить вакансию, где сможете использовать свой профессиональный потенциал и помочь нашему клиенту выстроить грамотную систему финансового управления предприятием. Наш клиент -   международная компания, лидер по производству, торговле зерновыми культурами и масличными семенами

Мы готовы предложить:
- Заработная плата: от 1000$ (Нетто)

- Официальное трудоустройство

- Профессиональный рост (обучение, тренинги)

- Компенсация служебных телефонных переговоров

- Командировки

Функции должности:

- Контроль исполнения бюджетов

- Контроль внутренних финансовых регламентов

- Анализ и предложения по управлению структурой капитала и

инвестиционной деятельности

- Контроль расходования бюджетов компании

- Подготовка отчетных, аналитических и статистических материалов по поручению руководства

Требования компании:
- Опыт работы в качестве финансового контролера/аудитора в международной компании

- Знание и практический опыт применения языков: русский,

румынский, английский

Высылайте своё резюме на адрес: job@sbc-hr.md
Телефон: +373 68695904

17-08-2018
Asistent economist

Customagic

Holdingul "Customagic" specializat în producerea, importarea şi distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piaţa Republicii Moldova anunţă concurs pentru suplinirea postului de:

Invităm în echipa noastră personae cu gîndire analitică, responsabile, agree cu simțul umorului
Responsabilităţi:
• Stabilirea specificaților și a ofertelor pentru clienții majori;
• Prelucrarea preturilor;
• Elaborarea rapoartelor generale;
• Perfectarea comenzilor oferite de furnizori.

Cerinţe către canditat:
• Studii superioare;
• Cunoștințe a limbii engleze și ruse;
• Cunoştinţe generale în domeniu matematic;
• Abilități de operare PC (Excel, Word), 1C ;
• Capacități de comunicare și analiză;
• Responsabilitate, punctualitate.
Oferim:
• Pachet social;
• Salariu motivantşi la timp;
• Echipă dinamică şi prietenoasă;
• Posibilitatea de creştere şi dezvoltare.
• Grafic de muncă full time.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa customagic-hr@mail.ru cu indicarea postului solicitat.
E-mail: customagic-hr@mail.ru
customagic-hr@mail.ru
30-07-2018

[1]