RU    RO    EN

Jobinfo.md - Lucru in moldova. Chişinău, Bălţi, Tiraspol, Cahul. Posturi vacante, joburi, cv-uri, lucru şi educaţie peste hotare, informaţii despre traininguri şi seminare

TOATE JOB-urile TOATE CV-urile
DESPRE PROIECT  |  PUBLICITATE  |  FEEDBACK
LUCRU ÎN REGIUNI
LUCRU PESTE HOTARE
EDUCAŢIE ŞI CURSURI
TRAININGURI
ARTICOLE UTILE

            Căută pe site

Баранецкая Наталья

Șanțovoi Vitalie (63)

Белоус Евгений (35)

Сергей Островский (35)

Plasează un post vacant  Plasează un CV

La început /  Toate job-urile /  Logistică, transport, afacei-auto, reparații auto, comerț exterior

[ Căută JOB-uri ] . [ Căută CV-uri ] .
Funcţia:
Regiunea:
Domeniul de activitate:

Şofer

Acord Travel

Cum ar trebui să fii pentru ca să rămînem mulţumiţi reciproc de colaborare noastră?
Să fii zîmbitor!
1. Să fii organizat
2. Să fii comunicabil
3. Să fii grijuliu faţă de maşina de serviciu
4. Să deţii permisul de conducere Categoria B
5. Să cunoşti bine oraşul Chişinău.

Care vor fi responsabilităţile cadidatului?
1. Deplasări si Achiziții; 2.Taskuri de întreținere, mentenanță, reparație în oficii;
3.Întreținerea parcului de masini, schimbarea pieselor și reparație, revizii, asigurări, etc 4. ….lasăm loc liber pentru ce ne mai vine în minte pe parcurs.

Ce oferim?
- Salariu fix;
- Pachetul social complet;
- Oportunitatea de a lucra alături de un colectiv tanăr și orientat către performanță;
- Program de lucru full-time;
- Masina de serviciu
- Cărţi de vizită
- Cursuri de dezvoltare personală
- Şef bun
Regiunea: Chişinău
Dacă ai citit acest anunţ şi te-ai regăsit în descrierea din cele 5 puncte, trimite-ne un email cu CV-ul tău la adresa : hr@acordtravel.md cu subiectul mesajului Şofer
16-08-2018
Manager logist

Compania anunta pozitia vacanta pentru postul de Manager logist in domeniul transportului international

Cerinte:
- studii superioare;
- cunoasterea obligatorie a limbilor romana, rusa;
- cunostinte de operare la PC;
- experienta profesionala in domeniul transportului si logisticii.

Obligatiuni:
- programarea si organizarea transportului auto de marfuri;
- negocierea cotatiilor de transport, urmarirea curselor;
- monitorizarea ofertelor si a comenzilor din partea clientilor.

Compania ofera un pachet salarial motivant, pachet social, perspective de realizare profesionala.

Procesul de selectare se va face în baza CV-urilor ce corespund cerintelor mentionate mai sus, CV-urile le asteptam pe email: cadre.personal1@gmail.com
cadre.personal1@gmail.com
16-08-2018
Procurement Manager/ Customs Broker

HR Consulting

Job Requirements:
- Experience in similar job: in the domain - at least 3; on the job - 2 year
- Knowledge of English – advanced
- Operation MS Office (Excel, Word)
- Accounting software
- Good IT skills, including knowledge of a range of software packages
- Excellent organizational and time management skills
- The capacity to prioritize tasks and work under pressure
- Ability to liaise well with others and delegate tasks
- Oral and written communication skills
- Attention to detail

Duties and responsibilities:
- Manage relationships with partners and/ or customers
- Supervise market analysis in the purchasing sector
- Apply the purchasing policy guidelines
- Assist and advise operational and/ or functional staff in purchase matters
- Build and optimize the supplier panel
- Manage relationships with suppliers
- Coordinate the work of the various functions involved in preparation of a purchase project
- Analyze the purchase variations by category (volumes, bills quantity, turnover, etc.)
- Organize the purchasing calls for tenders
- Launch consultations of suppliers and/ or sub-contractors
- Define the purchase specifications
- Ensure the implementation compliance of framework agreements
- Supervise the selection of suppliers
- Establish and ensure the updating of the procurement mapping
- Optimize the performance and coverage of procurement contracts (related to identified needs)
- Stays abreast of procurement trends (market analysis, regulatory changes, suppliers positioning, innovation ...)
- Develop a procurement action plan
- Draw up/ consolidate activity reports
- Develop and draft contracts with selected suppliers and/ or providers

Contacts: interested candidates may send CV to HR-Consulting company (search4staff.com) email Address: rr40@search4staff.com; phone: 068 503 560
Please, indicate the relevant vacancy code “PBR” in the subject line or resume.
Short-listed candidates will be contacted and invited for intervie
Contacts: interested candidates may send CV to HR-Consulting company (search4staff.com) email Address: rr40@search4staff.com;
phone: 068 503 560
15-08-2018
Водитель CE

sal. 2200-2600 евро
BRING

Приглашаем водителей-международников в Европейскую транспортную компанию!
Рейсы по всей Европе и Скандинавии!
База в Словакии, Ziar nad Hronom

Требования:
- категория СЕ
- с опытом работы на полуприцепе по Европе от 1 года
- опыт должен быть подтвержденным (желательно запись в трудовой/справка с места работы/контракт и т.д)
- справка о несудимости с апостилем, диплом или аттестат об образовании с апостилем, мед справки
-Понимание Английского и/или Немецкого (базовая коммуникация с диспетчером и при погрузке/разгрузке)

Условия:
-Сроки каденции обсуждаются с водителем
-Заработная плата 2200-2600 евро/месяц
-Премии
-Оформляется код 95, краткий курс
-Официальное трудоустройство с возможностью получения ВНЖ
-Работа на машинах MAN TGX, Mercedes Actros, Volvo FH тенты, рефы euro5,6
-Сервисные центры (ванна, кухня, ТВ, интернет) по всей Европе. .

Пишите/звоните +79819727981 (вайбер/вотсап)
14-08-2018
Менеджер логист

Cerinte:
- cunoasterea obligatorie a limbilor romana, rusa (avantaj: limba engleza);

01-08-2018

[1]