RU    RO    EN

Jobinfo.md - Lucru in moldova. Chişinău, Bălţi, Tiraspol, Cahul. Posturi vacante, joburi, cv-uri, lucru şi educaţie peste hotare, informaţii despre traininguri şi seminare

TOATE JOB-urile TOATE CV-urile
DESPRE PROIECT  |  PUBLICITATE  |  FEEDBACK
LUCRU ÎN REGIUNI
LUCRU PESTE HOTARE
EDUCAŢIE ŞI CURSURI
TRAININGURI
ARTICOLE UTILE

            Căută pe site

Кискина Мона Александровна (21)

Spian (Mogorici) Cristina (32)

Гуцан Евгений (35)

Сидорченко Александр Акимович (58)

Plasează un post vacant  Plasează un CV

La început /  Toate job-urile /  Logistică, transport, afacei-auto, reparații auto, comerț exterior

[ Căută JOB-uri ] . [ Căută CV-uri ] .
Funcţia:
Regiunea:
Domeniul de activitate:

Менеджер по экспорту

Marculesti-Combi SA

Обязанности:
• Поиск клиентов в странах ближнего и дальнего зарубежья;
• Проведение переговоров по продаже продукции компании;
• Согласование условий контрактов по экспорту продукции;
• Оформление заказов на производство;
• Контроль выполнения контрагентами условий оплаты, согласованных в договорах;
• Участие в таможенном оформлении отгружаемой на экспорт продукции.

Требования к кандидатам:
• Высшее экономическое образование (ВЭД);
• Опыт работы в аналогичной сфере от 3 лет;
• Навыки ведения переговоров;
• Умение отстаивать интересы компании при работе с клиентами;
• Знание румынского, русского, английского языка – обязательно;
• Наличие собственного автомобиля и водительского удостоверения кат. «В» - желательно;
• Готовность к командировкам по Молдавии и за границу.

Условия работы:
• Работа в крупной, стабильной, динамично развивающейся компании, которая занимает лидирующее положение в своём сегменте рынка;
• Официальное трудоустройство;
• Полная занятость;
• Социальный пакет;
• Уровень заработной платы – по итогам собеседования.

Резюме, с указанием ожидаемого уровня заработной платы высылайте на e-mail: hr@mcombi.md
Контактный номер: 079708078
Regiunea: Chişinău
079708078
hr@mcombi.md
10-01-2019
Referent Logistica

ICS "BT Leasing MD" SRL

Compania BT Leasing Moldova, membră a Grupului financiar Banca Transilvania, anunță concurs pentru postul vacant de

REFERENT LOGISTICA
Cerinţe:
• Persoană dinamică cu capacități organizatorice;
• Cunoștințe de bază despre: autovehicule, documente, înmatriculări/radieri;
• Dinamism, orientare către rezultate și creștere profesională;
• Carnet de conducere categoria B;

Responsabilităţi:
• Gestionarea activității de logistică pentru autoturismele și autoutilitarele finanțate;
• Evaluarea bunurilor solicitate spre finanțare în sistem leasing;
• Aptitudini de învățare / asimilare peste medie.

Se oferă:
• Oportunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top;
• Pachet salarial atractiv;
• Mediu de lucru dinamic;
• Colaborarea cu o echipă tânără şi profesionistă;
• Oportunitati de dezvoltare a carierei;
• Traininguri de pregatire si perfectionare profesionale.

Vă rugăm să transmiteţi CV-ul pe adresa de e-mail contact@btleasing.md.
Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor.
contact@btleasing.md
www.btleasing.md
10-01-2019
looking for dispatcher with experience!!!

sal. 2000
VTA Logistics SRL is a new fast growing company working with one of the biggest Transport Company in USA, more than 70 reefer .

Here you will always find challenges and occasions to improve yourself.

If you have experience, you are whiling to work hard and you want to get a salary start from 500$ to 2500$ than you are the right person for this job.

For more details please contact.
vta.logistics.inc@gmail.com , 067694199
05-01-2019
Șofer

Claxon Taxi

CLAXON TAXI invita pentru colaborare:

1. Soferi cu sau fara experienta in domeniu (academia pentru taximetristi – GRATIS), cistigurile salta peste 10000 lei

2. Soferi-proprietari cu masini personale, GRATIS tot pachetul necesar pentru activitatea legala, cistigurile ajung la 20000 lei

3. Soferi – doritori de a procura un automobile si nu Va ajung resurse suficiente? Noi Va procuram un autoturizm.

4. Soferi – doritori de a primi la rascumparare automobile cu INTRETINEREA NOASTRA.

CLAXON TAXI – gandire noua, cu noi soferii cistiga.

or.Chisinau, str.Albisoara, 15, tel. 079121721

CLAXON TAXI приглашает к сотрудничеству:

1. Водителей с опытом и без опыта работы (школа водителей такси - бесплатно) , заработок более 10000 леев.

2. Водителей с личным автомобилем, БЕСПЛАТНО полный пакет легализованных документов для официальной работы, заработок до 20000 леев.

3. Водителей желающих работать в такси и нет собственного автомобиля, мы КУПИМ Вам автомобиль.

4. Водителей желающих взять на выкуп автомобиль с НАШИМ СОДЕРЖАНИЕМ.

CLAXON TAXI – новое мышление в работе, с нами водители зарабатывают!!!!

Кишинев, ул.Албишоара, 15 тел. 079121721
+37379121721
31-12-2018

[1]